Sportlétesítmény
Tiszavirág Sportuszoda
Városi Sportuszoda
Városi Sportcsarnok
Városi Műjégpálya
Kisstadion
Etelka sori Munkacsarnok
Móricz Tornaterem
Kiskundorozsmai Sportpálya
Fürdő és gyógyászat
Anna Fürdő
Sziksósfürdő Strand és Kemping
Sziksós-tó Horgásztó
01
szerda
|
10:00 Sziki Grill Party
|
02
csütörtök
|
|
03
péntek
|
16:30 FK 1899 Szeged – Csongrád TSE U14 labdarúgó mérkőzés
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári KK NBI kosárlabda mérkőzés
|
04
szombat
|
09:00 Röplabda U13 Torna
09:00 ISUS BBQ & Sports Day
|
05
vasárnap
|
09:00 Röplabda U13 Torna
10:00 FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi U17 labdarúgó mérkőzés
19:00 MOL-Pick Szeged - HC Vardar BL kézilabda mérkőzés
|
06
hétfő
|
10:00 SZEOL SC – Kiskundorozsmai ESK megyei U17 labdarúgó mérk
15:00 SZEOL SC -HFC megyei U18 női labdarúgó mérkőzés
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
|
07
kedd
|
|
08
szerda
|
|
09
csütörtök
|
|
10
péntek
|
12:00 Szeged-Grosics Akadémia – Szeged-Grosics Akadémia ’A’ U14 labdarúgó mérkőzés
14:00 Szeged-Grosics Akadémia – Szeged-Grosics Akadémia ’A’ U15 labdarúgó mérkőzés
16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35
16:00 SZEOL SC – Szentesi Kinizsi SZITE megyei U14 labdarúgó mérk
16:30 Kiskundorozsmai ESK – Röszke SK megyei U14 labdarúgó mérk.
18:00 Naturtex-SZTE Szedeák – TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
|
11
szombat
|
09:00 Küzdősport Gála
10:00 Szeged-Grosics Akadémia – Cegléd U12 labdarúgó mérkőzés
10:00 SZEOL SC – Marosmenti UFC U17 labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeged-Grosics Akadémia - Cegléd U13 labdarúgó mérkőzés
12:00 FKSE Algyő – Kiskunhalas serdülő kézilabda mérkőzés
12:00 SZEOL SC – Marosmenti UFC U19 labdarúgó mérkőzés
14:00 Sziki Filmzenés Lounge
14:00 FKSE Algyő – Kiskunhalas ifi kézilabda mérkőzés
14:00 Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged megyei U17 mérkőzés
15:00 FK 1899 Szeged – UTC U19 labdarúgó mérkőzés
16:00 SZKKSE – Orosházi NKC NBI/B kézilabda mérkőzés
17:00 SZKE – MTK NB I/B kosárlabda mérkőzés
17:00 FK 1899 Szeged – UTC megyei I.o. labdarúgó mérkőzés
18:00 Nemzetek Csatája Küzdősport Gála
|
12
vasárnap
|
08:00 City Kupa amatőr asztalitenisz verseny
09:00 Redbull Neymar Jr5
09:00 SZEOL SC – Kiskundorozsmai ESK megyei U18 labdarúgó mérk.
10:00 SZVPS – Vasas gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
11:00 SZEOL SC – L-IT Szeac U14 labdarúgó mérkőzés
13:00 SZEOL SC – L-IT Szeac U15 labdarúgó mérkőzés
16:00 Pick Szeged – Békéscsaba NB II kézilabda mérkőzés
|
13
hétfő
|
14:00 Bozsik torna
15:00 Bozsik torna
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
|
14
kedd
|
18:00 Pick Szeged – Pler ifi kézilabda mérkőzés
18:00 MOL-Pick Szeged – Csurgói KK NBI kézilabda mérkőzés
|
15
szerda
|
17:00 Bombázók – HFC U18 női labdarúgó mérkőzés
21:00 Pool Night
|
16
csütörtök
|
18:00 Pick Szeged II – Dunakeszi Ifj. kézilabda mérkőzés
|
17
péntek
|
16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35
17:00 FK 1899 Szeged – Szeol SC megyei U14 labdarúgó mérkőzés
17:30 SZEOL SC - MAROS-MENTI UFC M. U-17 mérkőzés
|
18
szombat
|
09:00 Csongrád Megyei Kosárlabda Bajnokság
09:00 Bozsik fesztivál
09:00 Senior dobóverseny
10:00 SZKE ’A’ – Szolnoki Sportcentrum ’A’ U14 kosárlabda mérkőzés
13:00 SZKE Gazellák – Szolnoki Sportcentrum ’A’ U14 kosárlabda mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK – Bordány megyei U19 labdarúgó mérk.
15:00 Floratom Szeged AC II – Félegyházi ASI asztalitenisz NBI
16:00 Pick Szeged – PLER serdülő kézilabda mérkőzés
17:00 Kiskundorozsmai ESK – Bordány megyei I.o. labdarúgó mérk.
17:00 Szeged VE – Kanizsa OBI/B vízilabda mérkőzés
18:00 Naturtex SZTE Szedeák-TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
18:00 KSZSE – Felföldi István SE NB II kézilabda mérkőzés
|
19
vasárnap
|
10:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U14 labdarúgó mérk.
10:00 SZVPS – Eger gyermek, serdülő, ifi vízilabda mérkőzés
10:00 FK 1899 Szeged – Csongrád TSE U17 labdarúgó mérkőzés
12:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U15 labdarúgó mérkózés
14:00 KSZSE – Balmazújvárosi NNK serdülő kézilabda mérkőzés
15:00 Guardians – Kaposvár Hornets amerikai labdarúgó mérkőzés
16:00 KSZSE – Balmazújvárosi NNK ifj. kézilabda mérkőzés
|
20
hétfő
|
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
|
21
kedd
|
|
22
szerda
|
09:00 Kengurul
|
23
csütörtök
|
10:00 III.-IV. kcs. röplabda diákolimpia országos elődöntő
|
24
péntek
|
14:00 SzegedSport 300 Spartan
16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35
18:00 Sziki Gitár Szalon(na)
|
25
szombat
|
09:00 Röplabda U11 Torna
09:00 SzegedSport 300 Spartan
09:00 Szeged Napi Sárkányhajó Viadal
09:00 Fitt Family Evezős Kihívás
09:00 SZEOL SC - L-IT SZEAC M. női U-18 mérkőzés
10:00 Bombázók – Szentmihály U18 női labdarúgó mérkőzés
11:00 SZEOL SC-DAFC SZEGED U-17 mérkőzés
13:00 SZEOL SC – DAFC Szeged U19 labdarúgó mérkőzés
15:00 FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi U19 labdarúgó mérkőzés
15:00 Kiskundorozsmai ESK – HFC II U19 labdarúgó mérkőzés
17:00 FK 1899 Szeged - Szentesi Kinizsi megyei I.o labdarúgó mérkőzés.
17:00 Kiskundorozsmai ESK – HFC II megyei I.o. labdarúgó mérkőzés
18:00 Naturtex SZTE Szedeák-TF Budapest NBI kosárlabda mérkőzés
|
26
vasárnap
|
09:00 SZEOL SC-FK 1899 SZEGED M. U-17 mérkőzés
09:00 Szegedsport Open 2019
09:00 SzegedSport 300 Spartan
10:00 Fitt Family Kosaras Kihívás
10:00 Szeged- Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U17 labdarúgó mérkőzés
11:00 SZEOL SCC - SZEGED-GROSICS "A" U-14 mérkőzés
12:00 Szeged- Grosics Akadémia – Maros-menti UFC U19 labdarúgó mérkőzés
13:00 SZEOL SC -SZEGED-GROSICS "A" U-15 mérkőzés
14:00 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U12 labdarúgó mérkőzés
15:30 Szeged-Grosics Akadémia – OMTK-ULE U13 labdarúgó mérkőzés
18:00 MOL-PICK SZEGED-Telekom Veszprém NBi kézilabda mérkőzés
|
27
hétfő
|
15:00 Bozsik torna
17:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +45
|
28
kedd
|
|
29
szerda
|
06:00 Nyílt nap a BOSU Centerben és Városi Konditeremben
09:00 Kihívás napja
|
30
csütörtök
|
|
31
péntek
|
14:00 80-as évek lounge
16:00 Török György Veterán Kispályás Labdarúgó Bajnokság +35
|
Bejelentkezés